Video Maç başladığında eklenecektir.

Lig Tv İzleme

lig tv izleme

Lig Tv İzleme

Lig Tv İzletmek Yasalmıdır?

Sevgili takipçilerimiz maalesef internet üzerinden Lig tv izleme kesinlikle kanunlara aykırıdır. Marka ve patent tescilinden dolayı her ne sebeple olursa olsun internet üzerinden lig tv yayınını sadece sistemin sahibi olan Digitürk vermektedir. Bu hizmete aylık belli bir ücret karşılığında abone olarak evlerinizde televizyonlarınızda izleyebilirsiniz. Aynı zamanda web play uygulamasıyla cep telefonlarınızda, tabletlerinizde, bilgisayarlarınızda bunu yasal olarak izleme hakkına kavuşabilirsiniz.

Lig tv izlemek Yasalmıdır?

Ne yazık ki lig tv izlettiren kişilerin yaptığı bu eyleme sizde uyarsanız aynı sorumluluğu sizde yüklenmiş olursunuz. Mevcut olarak yetkili makamlarca istenildiği takdirde izleyen kişilerin ip lerine erişilebilmekte ve ciddi oranda yaptırım olarak para cezası ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bizler sizlere her zaman yasal lig tv izleme yi öneriyoruz.

Bunların dışında sizler bu yayınları gerçek kaynağından satın almanız durumunda bu her sene Türk futbol takımlarımıza artı kazanç olarak geri dönecek. Ülkemiz futbolu kalkınacak. İlerleyen her sene Süper Ligimize daha çok yabancı yıldız gelecek. Takımlarımızın kombine ve bilet fiyatları daha makul seviyelere inecektir. Tüm bu olgun anlayış içerisinde sizlerinde duyarlı bir vatandaş olup kaçak yayına tepki göstermenizi bu tarz sitelere itibar etmemenizi diliyoruz.

kesintisiz justin tv izleme

Lig tv yayınları bahsettiğimiz üzere kaçak yayın veren justin tv sitesinde mevcut olup, internet yasaları gereği kapatılsa dahi site adresi değiştirilip tekrar tekrar geri açılmaktadır. Ülke ekonomisine ciddi zarar vermektedir. Kaçak yayını herkes aradığından hem kaliteden uzaklaşırsınız hemde keyfinizden olursunuz. Parasız verilen bu hizmette sizi değişik internet site reklamlarına tıklatmaya zorlamaktadırlar. Bu reklamlar aracılığıyla bilgisayarlarınıza telefonlarınıza virüs girmemesi içten değildir. Paranızı ve güvenliğinizi sokağa atmayınız.

Lig tv dışında kalan maçları canlı izlemek için ana sayfamıza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR